Targoncavezető-Tata-Gedia (Tata)

Targoncavezető-Tata-Gedia

Leírás

Tatai partnercégünk részére keresünk targoncavezetőket!

Feladatok

  • Raktár területéről a termelésben használt anyagok kiszállítása a gyártóeszközökhöz
  • Kiürült ládát telire cserélni, műanyag dobozok gyűjtőhelyét rendben tartani
  • A gépeknél a késztermékekhez előkészített (kinyitott és címke nélküli) üres göngyöleg biztosítása
  • Készterméket a gyártási területről a késztermék- raktárba a FIFO- szabály betartásával betárolni
  • Raktárkészlet kezelése, a változások rögzítése, raktári rend tartása

Elvárások

  • OKJ targoncavezető jogosítvány (3324)
  • Jogosítványhoz érvényes orvosi alkalmassági
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Targoncavezetői tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Munkába járás támogatás
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Logisztikai bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Cafetéria

Munkavégzés helye

Tata

Tata