Targoncavezetőt keresünk Helvéciára! (Helvécia)

A hirdetés már lejárt!

Targoncavezetőt keresünk Helvéciára!

Leírás

Van vezetőüléses targoncavezetői engedélyed és szívesen dolgoznál egy nemzetközi hátterű, stabil munkahelyen? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Várjuk jelentkezésed helvéciai partnerünkhöz, 3 műszakos munkarendbe!

Feladatok

  • Termelés ellátása alapanyaggal,
  • bejövő áru ellenőrzése, átvétele,
  • anyagmozgatás.

Elvárások

  • Érvényes targoncavezető engedély (3324-vezetőüléses),
  • raktározási, targoncavezetői tapasztalat,
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Nettó 360.000 Ft-os kereseti lehetőség,
  • bruttó 50.000 Ft havi bónusz,
  • Cafeteria juttatás.
  • Gyors kiválasztás,
  • modern munkakörnyezet.
  • Ingyenes céges járatok: Jakabszállás, Kadafalva, Katonatelep, Kecskemét, Nagykőrös, Csengőd, Páhi, Tabdi, Kaskantyú, Orgovány, Kunszállás, Városföld, Kiskunfélegyháza

Munkavégzés helye

Helvécia

Helvécia