Tárgyi eszköz és szállító könyvelési Csoportvezető (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi láncához keresünk Tárgyi eszköz és Szállító Könyvelési Csoportvezetőt!

Tárgyi eszköz és szállító könyvelési Csoportvezető

Feladatok

  • Beérkező belföldi és külföldi költségszámlák könyvelése
  • Beérkező belföldi és külföldi áruszámlák könyvelése
  • Tárgyieszközök nyilvántartásához kapcsolódó könyvelési feladatok ellátása
  • Részvétel a havi és éves zárásokban
  • Egyéb kapcsolódó számviteli feladatok ellátása
  • Belső társosztályokkal való kapcsolattartás

Követelmények

  • Adó- és számviteli jogszabályok ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Nagyfokú precizitás, alaposság

Előny:

  • Kisebb csoport vezetésében szerzett jártasság, vagy vezetési ambíció megléte
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Vezetői ambícióidat ügyfelünk elismeri és bizalmat ad, hogy egy 8 fős csapatot irányíts
  • Home office lehetősége biztosított
  • Vállalati autó biztosított a pzícióhoz