Tárgyi eszköz felelős (Veszprém)

Az Euronics, országosan 61 áruházzal rendelkező műszaki szakkereskedő cég, melyet 1989-ben, Balatonfüreden alapítottak. A mai napig családi vállalkozásként működünk, teljes kollektívánk eléri az 1 100 főt. Tőkeerős, stabil piaci hátterünk és üzlethálózatunk mellett online értékesítésünk is folyamatosan fejlődik. Jelenleg a második legnagyobb offline és 6. legnagyobb online árbevételű szakkereskedők vagyunk. Fejlődésünk következő szakaszba lépéséhez, az alábbi pozícióra várjuk jelentkezésedet.

Tárgyi eszköz felelős

Amiben számítunk rád

  • bejövő beruházási számlák formai, tartalmi ellenőrzése
  • beruházási számlák egyeztetése társosztályokkal
  • beruházások aktiválásának előkészítése
  • üzembe helyezési dokumentáció összeállítása
  • eszközök aktiválása
  • selejtezések, értékesítések elszámolása, könyvelése
  • havi értékcsökkenések elszámolása
  • tárgyi eszköz mozgások követése
  • tárgyi eszközökről adatszolgáltatások, kimutatások készítése
  • KSH jelentés összeállítás

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • középfokú szakirányú végzettség
  • számviteli ismeretek
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (Excel, Word).
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • jó kommunikációs készség és együttműködő képesség
  • határozott fellépés
  • nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság
  • hosszú távú elkötelezettség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • számviteli-pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • integrált könyvelési programok ismerete (SAP)
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Br. 30.000 Ft cafeteria, az első teljes hónaptól
  • Stabil cégháttér
  • Ingyenes képzési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém