Társasházi takarító (Budapest)

Újépítésű társasházakba keresek precíz, megbízható takarítót.

Újépítésű társasházak kezelésévével több mint 10 éve foglalkozó cégcsoport. A munkatársak kedvesek, segítőkészek.

Feladatok

  • A XIII. kerületbe, újépítésű társasházakba keresek precíz, megbízható takarítót, normál, 8 órás munkára.

Elvárások

  • Olyan személyek jelentkezését várom, aki szereti a munkáját, s van igénye arra, hogy hatékony, korszerű eszközökkel, profi szerekkel, minőségi munkát végezzen.

Amit kínálunk

  • Kiszámítható jövedelem
  • Segítőkész kollégák
  • Állandó munkaterület
  • Szabad hétvége

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!

1135 Budapest, Szent László út 28-30. és 1-2 utcára lévő társasházak

1138 Budapest, Jakab József utca 21.

Munkabér

  • nettó  280 000 - 280 000  Ft  / hó
Budapest