Társasházkezelő (Budapest)

Társasházkezelő

Feladatok:

  • A társasházi törvény által előírt feladatok teljes körű önálló ellátása újépítésű ingatlanok esetében
  • Napi bejelentések rögzítése, listázása, aktualizálása
  • Központi nyilvántartás (excel) naprakész vezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a biztosítóval, a könyveléssel a beérkezett pénzek nyomon követése
  • A biztosítási számlák beérkezésének és kifizetésének követése
  • A többi szakkarbantartó időszakos vizsgálatainál megállapított hibák továbbítása a műszaki osztályhoz
  • A számlák igazoltatása és átadása utalásra
  • Tulajdonosokkal/bérlőkkel történő kapcsolattartás
  • Biztosítási eseménynél – bejelentés a biztosító felé - események nyomon követése, fotók megküldése
  • A szakkarbantartók vizsgálati idejének egyeztetése
Elvárt végzettség és tapasztalat:
  • Társasházkezelő OKJ végzettség elengedhetetlen
  • Legalább 1-3 év tapasztalat társasházkezelés/ közös képviselet/ műszaki üzemeltetés lakóingatlan területen
  • Műszaki szemlélet az esetleges műszaki problémák hatékony megoldásához
  • Társasházi törvény ismerete
Előny:
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest