Társasházkezelő / ingatlankezelő (Budapest)

Társasházkezelő / ingatlankezelő

VII. kerületi társasházkezelő irodánkba társasházkezelő / ingatlankezelő munkatársakat keresünk.

A pozíció heti 40 órás (de munkaidő után telefonos műszaki ügyeletet biztosítunk a lakóközösségnek), határozatlan munkaviszony, de csak hosszútávban gondolkodó munkatársakat keresünk.

Feladatok

  • ingatlanok bejárása,
  • társasházak műszaki üzemeltetési, karbantartási, hibaelhárítási, felújítási feladatainak ügyintézése, ellenőrzése
  • árajánlatok bekérése, szerződések előkészítése
  • pályázatok előkészítése, menedzselése
  • megvalósult beruházások nyomon követése
  • társasházakhoz iratanyagok kivitele, postaládákba, lakókhoz eljuttatása
  • tulajdonosi hátralékok csökkentése, egyeztetés a tulajdonosokkal a hátralékokról, behajtások, kapcsolattartás ügyvéddel
  • egyéb általános irodai feladatok (ügyfélfogadás, levelezés, stb)
  • együttműködés a munkatársakkal, vállalkozókkal, lakókkal
  • közgyűléseken részvétel, jegyzőkönyvezés, későbbiekben közgyűlések megtartása önállóan

Elvárások

  • büntetlen előélet
  • jó kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • felhasználói szintű MS office (irodai alkalmazások) ismerete és használata
  • gépírás tudás
  • magas szintű probléma megoldó készség
  • nyitottság a csapatban való gondolkodásra
  • precíz, kitartó munkavégzés
  • rugalmasság
  • empátia
  • megfelelő munkatempó

Előnyök

  • társasházkezelő vagy ingatlankezelői végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • megállapodás szerinti bérezés
  • év végi prémium

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, kérjük hogy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva megküldeni szíveskedjen.

Budapest