Tartalommenedzsment gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az Agoda International Hungary Kft. a világ egyik legnagyobb online szálloda- és szállásfoglalási platformja. Partnercégünk gyors és egyszerű módot kínál az utazóknak az ingatlanok foglalására.

Tartalommenedzsment gyakornok

Feladatok

  • Webes tartalom szerkesztése (képfeltöltés, szálláshelyek szabályzata, szolgáltatásai, stb.)
  • Szálláshely belső profiljának beállításai
  • Szálláshelyeknek közvetlen segítségnyújtás (telefonon és e-mailben)
  • Együttműködés a cég más részlegeivel
  • Egyszerűbb ad hoc prezentációk, jelentések készítése
  • Csapatvezető közvetlen munkájának segítése

Elvárások

  • Erős középfokú angol nyelvtudás (ne félj megszólalni angolul!)
  • MS Excel és Word felhasználói szintű ismerete
  • Kitűnő kommunikációs képesség
  • Hosszú távú munkavállalási hajlandóság (legalább 1 év)
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig egy műszakos beosztásban
  • Heti minimum 24 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1431 Ft/óra
  • Könnyen megközelíthető helyszín: Nyugati tér
  • Diákmunka, ahol tovább fejlesztheted angol, vagy más nyelvtudásod
  • Hetente gyümölcsnap
  • Ingyen kávé
  • Rendszeres tréningek, melyek később is jól jöhetnek (pl.: kommunikációs tréning)
  • Csapatépítőkön való részvétel
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyök

  • Az angolon kívül más európai nyelv ismerete (francia, spanyol, német, olasz, orosz)
  • Turizmus / online marketing /e-kereskedelem ismeret, tanulmány

Munkavégzés helye

Budapest VI.

Budapest