Tata-csoportvezető (Tata)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk tatai munkavégzésre Csoportvezető kollégát keres, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • A csoportvezetőhöz tartozó munkavállalók irányítása, fejlesztése, motiválása és értékelése.
  • A folyamatos munkavégzés biztosítása (tervezés, feltételek biztosítása).
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Csoportvezetőként szerzett tapasztalat.
  • Minőségbiztosítási ismeretek.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Stabil, támogató munkahely
  • Bruttó 1800 Ft/óra + műszakpótlék munkaszerződéssel, vagy
  • Nettó 1800 Ft/ óra napi bejelentéssel, heti kifizetéssel
  • Cafatéria, munkatárs ajánlási bónusz
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségek
  • Munkaruházat
  • Akár azonnali munkakezdés

Munkarend:

  • 1 műszakos munkavégzés (napi 8 óra)

Munkabér

  • nettó  1 800  Ft  / óra
Tata