TÁVKÖZLÉSI MÉRNÖK/SZAKEMBER (Budapest)

Központi államigazgatási szerv pályázatot hirdet távközlési mérnök/szakember beosztás betöltésére határozatlan idejű szerződéssel.

TÁVKÖZLÉSI MÉRNÖK/SZAKEMBER

Főbb feladatok:

  • távközlési tevékenység tervezésében, végrehajtásában való részvétel
  • kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
  • hálózatok monitorozása
  • programok fejlesztése
  • távközlési hálózatokra, protokollokra vonatkozó ismeretek naprakészen tartása

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek és főbb kompetenciák:

  • középfokú/felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök, mérnökinformatikus, infokommunikációs hálózatépítő és - üzemeltető technikus, távközlési technikus)
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • alaposság, precizitás
  • minőségi önálló munkavégzés, terhelhetőség

Pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • távközlésben szerzett tapasztalat
  • optikai hálózatok ismerete
  • programozási tapasztalat
  • angol/német nyelvtudás

Amit mi nyújtunk cserébe:

  • versenyképes fizetés
  • béren felüli juttatások (SZÉP kártya, ruhapénz, BKK bérlet térítése)
  • megbízható munkahely (heti 40 óra)
  • barátságos légkör

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezését várjuk elektronikus úton, a munkakör megjelölésével (távközlési mérnök/szakember) magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal.

Budapest