Távközlési technikus (Budapest)

A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat tevékenységi köre felölel lényegében mindent, ami technológia. A szervezet feladatrendszere folyamatosan bővül, mára komoly jogosítványokkal rendelkezik a titkos információszerzés, a szakértői és hatósági feladatok, valamint a kiberbiztonság területén egyaránt. Nálunk felelősségteljes, biztos életpályára számíthatsz és egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lehetsz.

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, Távközlési technikus feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • távközlési hálózatok (réz és optika), telefon alközpont, CATv hálózatok, audió-vizuális eszközök üzemeltetése
  • távközlési infrastruktúra alapszintű tervezése, szerelvény és kivitelezési technológia alapszintű ismerete

 Elvárások

  • Érettségi, emelt szintű szakképesítés: Távközlési technikus/rendszerüzemeltető ill. ezeknek megfeleltethető releváns középfokú szakképesítés
  • precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás, szeret és tud csapatban dolgozni
  • kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség
  • pontosság, határidő betartása
  • magas szintű kommunikációs készségek
  • Büntetlen előélet

Nyelvismeret:

  • angol alapfok vagy annak megfelelő szintű nyelvismeret

Előnyt jelent:

  •  Angol nyelvvizsga
  • B kategóriás jogosítvány

 Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel

 Szektor:

  • távközlési technikus
  • Teljes munkaidő, heti 40 óra
  • Budapest központú feladat végrehajtás

Pályakezdők jelentkezését várjuk, fizetési igény megjelölésével!

Online jelentkezési lap kitöltésével és egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Távközlési technikus 2022 Jobline.hu” jeligét.

Budapest