Team adminisztrátor gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Parnercégünk egy modern, a hagyományos üzleti kereteket túllépő és fejlett megrendelési és logisztikai megoldásokat alkalmazó forgalmazó.
Erős jelenlétet épített ki 10 közép-kelet-európai országban, melynek keretén belül közvetlenül működik Németországban, Lengyelországban, Csehországban, Szlovákiában, Romániában, Észtországban, Lettországban, Litvániában, Magyarországon és Törökországban.

Team adminisztrátor gyakornok

Feladatok

  • Általános irodai adminisztrációs feladatok
  • Pénzügyi jellegű adminisztrációs feladatok
  • Az irodavezető munkájának támogatása
  • Microsoft Office és más alkalmazások napi használata

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Angol nyelvtudás
  • Irodai munkatapasztalat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő

  • Heti 25-30 óra vállalása hétfő és péntek között rugalmasan

Amit nyújtunk

  • Bruttó 1211 Ft/óra diákbér
  • Igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest VII.

Budapest