Team support gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi évszázados hagyományaira és nemzetközi hátterére építve, közel 2000 munkatársával elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak?

Team support gyakornok

Feladatok

  • Szervezési, tervezési feladatok
  • Kommunikációs csapat támogatása a különböző adminisztratív tevékenységek elvégzésében
  • Dokumentációs feladatok ellátása, folyamatok nyomon követése
  • Kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése
  • Megbeszélések szervezése, időpontok egyeztetése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintú Microsoft Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti minimum 25 órában
  • Rugalmas, tanulmányokhoz igazított beosztásban
  • Hosszú távú diákmunka
  • Azonnali kezdési lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1211 Ft-os órabér
  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég szervezetének működésébe
  • Szakmai fejlődési lehetőség, fiatalos csapat, jó hangulat
  • Változatos feladatok valós felelősségi körrel
  • Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet

Munkavégzés helye

Budapest IV.

Budapest