Technical Process Specialist (Debrecen)

Debrecen

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Technical Process Specialist

Feladatok

  • A megrendelés-kezelési és a hozzá kapcsolódó folyamatok illetve feladatok ellátása,
  • támogatás nyújtása a szolgáltatási szerződések lebonyolításához a megrendelések kezelésével,
  • teljesítésük koordinálásával, a megrendelések és változás-kérések státuszáról, illetve az elvégzett szolgáltatásokról naprakész információ szolgáltatásával az üzletág vagy az ügyfél részére
  • Támogatást nyújt a folyamat dokumentálási tevékenységeihez.
  • Meglévő folyamatdokumentációs tudástárat használ
  • Figyeli a határidők és az elvárt szolgáltatási szintek betartását

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Előny:

  • Process területen szerzett tapasztalat

Személyiség:

  • Magabiztos, percíz, pontos
  • Hatékony együttműködés csapatmunkába

Debrecen