Technical Process Specialist gyakornok (Debrecen)

Technical Process Specialist gyakornok

Feladatok

  • Aktív részvétel az ügyfél incident management-jének napi tevékenységében
  • Különböző jelentések, riportok készítése, monitorozása
  • Processzek betartatásaa
  • Aktív együttműködés a processz többi résztvevőjével
  • Közreműködés abban, hogy a szolgáltatási folyamat illeszkedjen a cég által meghatározott standardokhoz
  • A szolgáltatási szint teljesítése az ügyfél szolgáltatási szerződésben rögzített elvárásainak megfelelően
  • Utasítási, eszkalációs és riportolási rend valamint határidők betartása és betartatása a szolgáltatási folyamatban résztvevő belső és külső társzervezetekkel

Elvárások…

  • Legalább heti 20 munkaóra vállalása
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte
  • MS Office programcsomag ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • Vidám & motivált személyiség

Debrecen