Technical Writer – Automotive (Budapest)

Technical Writer – Automotive

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Mentorrendszer, tréningek, szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Céges telefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria (belépés napjától kezdődően)
  • Modern irodai környezet
  • Csapatépítő programok
  • Relax szoba, irodai masszázs, gyümölcsnap, kávé, tea

Feladatok

  • Műszaki dokumentációk készítése
  • Kapcsolattartás fejlesztőkkel, rendszermérnökökkel, tesztelőkkel
  • Alkatrész csomagok előállítása (digitálisan)

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás
  • Műszaki affinitás/szerelési jártasság
  • Autóalkatrész ismeret

Munkavégzés helye

Budapest, 11. kerület, Infopark

Küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest