Technikus (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

A DHL Supply Chain Kft biatorbágyi telephelyén magas színvonalú raktározási és gyártási tevékenységet folytat.

Technikus

Feladatok

A DHL biatorbágyi csapatába keres technikusokat a mérnöki és tervezési csapatba. A feladatok pozíciótól függőek, ízelítőül:

  • együttműködés a társterületekkel,
  • vevői megrendelések előkészítése, kapcsolási rajz készítése
  • elemzések, statisztikák, riportok készítése
  • gyártási és teszttevékenységek koordinálása
  • szakmai támogatás nyújtása
  • rendszeres ellenőrzési tevékenység

Amiért érdemes itt dolgozni:

  • családias munkakörnyezet,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • ingyenes céges autóbuszjárat (Budaörs, Tatabánya, Bicske, Mány, Felcsút, Herceghalom),
  • juttatási csomag: alapbér + jelenléti bónusz + műszakpótlék + cafetéria

Követelmények

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • erős MS Office eszközök ismerete
  • proaktív, ügyfélközpontú, analitikus gondolkodásmód
  • jó stressztűrő képesség
  • gyártásban vagy raktározásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Szeretnél egy laza, családias munkakörnyezetben dolgozni, ahol kamatoztathatod a tudásodat? Szívesen vállalsz 3 műszakot? Piacvezető logisztikai központba keresünk technikus kollégákat több csapatba: mérnök, gyártástervezés, csomagoló területekre.

Munkavégzés helye

Biatorbágy