TECHNIKUS MUNKATÁRSAK (Németország)

Cégünk folyamatosan bővülő csapatába

TECHNIKUS MUNKATÁRSAKAT

KERES
NÉMETORSZÁGI MUNKAVÉGZÉSRE,
SZÉLERŐMŰVEK SZERVIZELÉSÉRE, SZÉLERŐMŰ LAPÁTOK KARBANTARTÁSÁRA.

Kik vagyunk mi?

A HD Composite Zrt. egy magyar tulajdonban lévő, szálerősített műanyag termékek (kompozitok) tervezésével és gyártásával, automatizált gyártástechnológia fejlesztésével, valamint képzett magyar szakemberek külföldi munkavégzésre történő kiszervezésével foglalkozó vállalkozás.

Várjuk jelentkezésedet, ha:

  • szeretnéd kipróbálni magad egy izgalmas és nem mindennapi munkában, külföldön,
  • van kedved új technológiákat megtanulni,
  • nem félsz a magasban,
  • örülnél németországi szintű fizetésnek.

TAPASZTALATTAL NEM RENDELKEZŐK ÉS PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS ÖRÖMMEL FOGADJUK!

Amit a munkáról tudni kell:

  • a munkavégzés helye Németország (országon belüli utazással)
  • a szállást, oktatást, utazást, biztosítást cégünk állja
  • azonnali kezdés, amely néhány hetes betanítással indul balatonboglári gyárunkban: elméleti oktatás, szálerősített műanyagok feldolgozása, kompozit termékek gyártása epoxi illetve poliészter gyantákkal, kézi laminálás és vákuuminfúziós technológiai alapismeretek oktatása
  • a betanítás után kiutazás a német partnercéghez
  • az összes szükséges oktatás megszervezése és lebonyolítása a német partnerrel: FISAT, GWO, stb…
  • heti 5-6 nap munka, napi 8-10 órában
  • hosszútávú munkalehetőség

Amit elvárunk:

  • középiskolai végzettség
  • jogosítvány: minimum B kategória, C+E előnyt jelent
  • nyitottság új munkakörnyezet és -módszerek megismerésére
  • magas munkatűrés, terhelhetőség
  • hatékony munkavégzés csapatban
  • rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  • igényes és felelősségteljes munkavégzés, biztonsági előírások maradéktalan betartása
  • jó egészség és fizikum (magasban történő munkavégzéshez)
  • alapszintű angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • ipari gyártásban, szerelésben szerzett tapasztalat
  • kompozit technológiák ismerete, fényező, asztalos, lakatos képesítés
  • középszintű műszaki végzettség
  • FISAT vagy IRATA vizsga
  • ipari alpinista végzettség, gyakorlat
  • német nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • főállású munkaviszony, versenyképes, teljesítménytől függő munkabér és egyéb juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • külföldi munkatapasztalat
  • folyamatos háttértámogatás
  • jó csapat

Munkavégzés helye

  • Németország

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat.