Technológia szerelési csoportvezető (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

30 éve a magyar piac egyik meghatározó szereplője vagyunk gép és technológia tervező, gyártó, és kivitelező szakterületen. Megújuló, fiatal csapatunkba keresünk technológia szerelési csoportvezetőt.

Technológia szerelési csoportvezető

Feladatok

  • Gépbeállítások, gépkarbantartások, gép fődarab cserék elvégzése.
  • Helyszíni szereléseken a szerelést végző alvállalkozók munkájának irányítása.(3-15 fő)

Elvárások

  • Gabona anyagmozgató rendszerek, gabonaszárítók, malmok, vagy takarmánygyártó üzemek karbantartásában, szerelésében szerzett gyakorlat.
  • Min. 10 éves munkatapasztalat fenti szakterületen.
  • Szakirányú szakmunkás bizonyítvány.
  • Csoportvezetői ambíció.
  • Mobilitás. Esetenként havi 4-5000 km utazás vállalása.
  • Távoli (Magyarországon belüli) szerelési helyszín esetén kiküldetés vállalása.
  • B kat. jogosítvány

Egyéb képességek

  • Gépek szétszerelése és szakszerű összerakása.
  • Gépek telepítését mutató rajzok olvasása, gépkönyvek értelmezése.

Amit kínálunk

  • Stabil céges anyagi háttér
  • Versenyképes fizetés.
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

A munkák helyszíne változó.

Egész Magyarország területéről várjuk a jelentkezőket.