TECHNOLÓGIAI VEZETŐ (Veszprém vármegye)

Megbízónk részére keresünk Veszprém Vármegye területére

TECHNOLÓGIAI VEZETŐT

Acélszerkezetgyártás területére keresünk technológiában, gyártáselőkészítésben tapasztalattal rendelkező vezető kollégát

Feladatok

  • A mérnökség 7 fős személyzetének vezetése, a részleg tevékenységének megszervezése
  • Megvalósíthatósági vizsgálatok, árkalkulációk készítése
  • Új termék bevezetése a gyártásba. Készülékek, sablonok tervezése, gyártása, karbantartása.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel a műszaki kérdésekben

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Acélszerkezetgyártásban, hasonló munkakörben szerzett legalább 5 év tapasztalat, legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • Jártasság CAD/CAM tervezőprogramok használatában
  • Középfokú német (vagy angol) nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány