Technológus mérnök (Gyöngyöshalász)

Autóipari partnerünk az egyik legjelentősebb személygépjármű és teherautó gumiabroncs gyártója. A technológus mérnök széleskörű ismeretet szerez a gyártásban használt technológiával kapcsolatban, majd annak fejlesztésében vesz részt. Pályakezdő vagy junior kollégát keresünk, aki szeretne nagy értékű tudásra szert tenni karrierje kezdetén

Technológus mérnök

Feladatok

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Részt veszel majd az új design kialakításban, új receptúrák bevezetésében, a folyamatok fejlesztésben, és a gyártás mérnöki oldalról való támogatásában
  • Hibaanalízis készítésében, gyökér-ok meghatározásban, akciótervek kidolgozásában dolgozol együtt csapatoddal
  • Folyamat-optimalizálással, költségcsökkentő javaslattételekkel és a kritikus területek analizálásával is foglalkozol
  • Hibajavító intézkedéseket vezetsz be a termelés napi életébe

Követelmények

Az ideális jelölt:

  • Pályakezdő vagy 1-3 éves autóipari tapasztalattal rendelkezik
  • Gépész, mechatronikai, ipari, vegyész, polimer mérnök vagy műszaki menedzser végzettséggel rendelkezik vagy a tavaszi szemeszterben tervez diplomát szerezni
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezik
  • Microsoft Excel program használatát ismeri
  • Tudásvággyal, proaktív attitűddel rendelkezik

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • Fejlődési lehetőség
  • Gumigyártás technológiájának teljes körű megismerése
  • Komplex - gyártáshoz kapcsolódó - tudás megszerzése
  • Lakhatási támogatás és áttelepülési támogatás
  • Bónuszok
  • Ingyenes meleg étkeztetés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye

Gyöngyöshalász