Technológus munkatársat keresünk (Tiszaalpár) (Tiszaalpár)

A hirdetés már lejárt!

Technológus munkatársat keresünk (Tiszaalpár)

Feladatok

  • műszaki rajzok előkészítése, műhelyrajzok készítése
  • vállalat irányítási rendszerben technológia felépítése
  • technológia egyeztetése a területi vezetőkkel
  • szükséges egyszerű készülékek tervezése, gyártás támogatása
  • kiemelt megrendelések és első gyártások figyelemmel kísérése a termelésben -- szakmai vezetőkkel történő egyeztetés, állapotjelentések készítése
  • lehetőség szerint egyedi megmunkáló gépek grafikus programozása 3D dokumentáció segítségével, beállítása, első gyártás koordinálása, személyes együttműködés a terület felelőseivel

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség
  • műszaki beállítottság
  • új technológiák iránti érdeklődés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű Office használata

Előnyök

  • jó kommunikációs és szervező készség
  • Solid Edge szoftver ismerete
  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • csapatmunkára való képesség
  • jó problémamegoldó készség
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatás
  • útiköltség térítés

Leírás

Megbízónk munkatársat keres Technológus pozícióra tiszaalpári munkavégzéssel.

Munkavégzés helye

Tiszaalpár

Tiszaalpár