Technológus_Győr (Győr)

Cégcsoportunk győri munkavégzésre keres Technológus munkatársat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre keres Technológus munkatársat, akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • A termelést kiszolgáló berendezések folyamatos rendelkezésre állásnak és a váratlan meghibásodások elhárításának biztosítása.
  • A gépek működtetéséhez szükséges tartalékalkatrészek felkövetése, rendelése, a karbantartási munkák támogatása.
  • Munkautasítások utasítások elkészítése, frissítése.
  • A rendellenes működés és biztonsági kockázat felismerése és jelentése.
  • Javaslattétel a berendezések hatékonyságának és munkabiztonságának fejlesztésére.
  • Részvétel a felelősége alá tartozó területre érkező új berendezések installálásában.
  • Szakmai támogatás új gépek/berendezések specifikációjának meghatározásánál.
  • Gépbeállítók és a területen dolgozó operátorok szakmai támogatása, képzése.
  • A minőségi, mennyiségi és költség célok elérésének napi szintű támogatása.

Elvárások:

  • Ipari szakiskolai, vagy középfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Jó együttműködő képesség,
  • Csapatban történő eredményes munkavégzés
  • Önállóság,
  • Precizitás,
  • Megbízhatóság,
  • Jó elemző- és problémamegoldó készség,
  • Kreatív megoldásokra való törekvés.
  • Excel, Outlook programok használata

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil hosszútávú munkalehetőség - határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő termelési körülmények
  • Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Ingyenes dolgozói buszjárat Győrön belül
  • Cafeteria juttatás

Munkarend:

  • napi 8 órás munkavégzés hétfőtől péntekig

Győr