Technológiai adminisztrációs gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Tungsram 2018-ban magyarországi központú, innovatív, globális vállalatként tért vissza. A világpiacon prémium kategóriájú, európai technológiai márkaként van jelen, amely Magyarországon tervez, fejleszt és gyárt és indítja el új üzletágait az élhető, energiatakarékos környezet, világítástechnika, a beltéri növénytermesztés, a fertőzésmegelőzés, valamint az alkatrész és komponensgyártás területén.

Technológiai adminisztrációs gyakornok

Feladatok

  • Adatbázis fájl és mintagrafikák alapján elkészült új grafikák ellenőrzése
  • Termékadatlapok módosítása az előre megadott instrukciók alapján
  • eCAT adatellenőrzés és korrekció
  • Adatcímke szerkesztése
  • Fotometriai állományok készítése és módosítása
  • Egyéb adminisztrációs tevékenységek ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office ismeretek (erős Excel)
  • Min. középszintű, erős angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti minimum 25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1259 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök

  • Adatbázishoz kapcsolódó területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest IV.

Budapest