Teherautó-alkatrész értékesítő (Budapest)

Autóalkatrész nagykereskedelmi cég munkatársat keres teherautó-alkatrész értékesítő munkakörbe.

Újpesti székhelyű autóalkatrész nagykereskedelmi cég munkatársat keres, teljes munkaidős teherautó-alkatrész értékesítő munkakörbe.

Teherautó-alkatrész értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfeleink magas szintű kiszolgálása
  • Telefonon beérkező megkeresések kezelése
  • Árajánlatok, bizonylatok készítése, kezelése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás vagy középfokú végzettség
  • Teherautó alkatrész ismeret, minimum 1 gyári keresőszoftver ismerete
  • Teherautó alkatrész értékesítés területén szerzett, min. 2 év tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség valamint kereskedelmi szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • német vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér + jutalék)
  • Motiváló munkahelyi légkör
  • Jó szakemberekből álló csapat
  • Családias munkahelyi légkör

Budapest