Teherépjármű értékesítő (Budapest)

Partnerünk a Hungarotruck Kft., már 12. éve piacvezető márka Magyarországon a tehergépkocsik hat tonna össztömeg feletti kategóriájában. Csapatukba egy új kollégát keresünk, aki a 17. kerületi telephelyen a használt tehergépjárművek értékesítésével fog foglalkozni. Amennyiben beszélsz angolul és van tehergépjármű értékesítésben szerzett tapasztalatod és szívesen dolgoznál egy motivált és ambíciózus csapatban egy piacvezető, stabil cégnél, várjuk jelentkezésedet.

Teherépjármű értékesítő

Feladatok

  • Használt tehergépjárművek értékesítése a Used Truck Center márkakereskedésben
  • Ügyfelek fogadása, kiszolgálása és tájékoztatása
  • Segítségnyújtás a megfelelő jármű kiválasztásában
  • Ügyfelek felkeresése és a megléfő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • A tehergépjárművek bemutatása az ügyfelek részére, akár tesztvezetéssel
  • A márkakereskedés szabályzatának megfelelően rendelések kezelése, letétek kezelése
  • Adminisztráció

Követelmények

  • Minimum középfokú végzettség
  • 2-4 év tehergépjármű értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • További nyelvek ismerete: német, orosz, lengyel, szláv nyelvek
  • C, C+E jogosítvány

Amit kínálunk

  • Alapfizetés és havi jutalék az eladott tehergépkocsik után
  • Céges autó, amely magán célokra is használható
  • Cafeteria

Budapest