Tehergépkocsi vezető (Leányvár)

Van tapasztaltod a fix és nyerges tehergépkocsik vezetésében? Lehet, pont Téged keresünk!

Olvass tovább!

A Tagscherer Kft építőanyag kereskedésébe (Leányvár, Bécsi út 7.) keresünk

Tehergépkocsi vezető

  • Tehergépkocsi vezető munkatársakat fix- és pótkocsis tehergépkocsira építőanyagok szállítására
  • Darus, nyerges tehergépkocsikra

Kiemelkedő bérezés, GKI vizsga támogatás

Feladatok

  • belföldi építőanyag szállítás
  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • Leányvári indulás-érkezés
  • HETELÉS megoldható

Elvárások

  • Érvényes okmányok: "C", "E" kategóriás jogosítvány,
  • GKI kártya, PÁV alkalmassági,
  • Darus vizsga (Darus autóra való jelentkezés esetén)

Munkavégzés helye

Leányvár (Esztergom közelében)

Küldd el szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva! Várjuk jelentkezésed!