Tehergépkocsivezető (Hódmezővásárhely)

Hódmezővásárhelyi székhelyű mezőgazdasági termékek termesztésével és kereskedelmével foglalkozó cégcsoport HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI TELEPHELYÉRE keresi szakirányú végzettséggel rendelkező új munkatársát, az alábbi területre:

Tehergépkocsi-vezető

Feladatok:

  • Telephelyeink közötti árufuvarozás
  • Göngyöleg és visszáru szállítása
  • Áruval, rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése
  • Menetokmányok vezetése

Elvárások:

  • C + E kategóriás jogosítvány, GKI és digitális gépjárművezetői kártya illetve PÁV3 vizsga megléte
  • Pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Felelősségtudat
  • Rugalmasság

Előny

  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztala

Munkavégzés helye:

Hódmezővásárhely

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal és a végzettséget igazoló bizonyítvánnyal! További információ a +36 70 3233 632 számon kérhető. Kérjük a bérigény megjelölését is!