Tejipari gépkezelő (Barcs)

Karrier a Kőröstej Csoportnál

Szívesen készítenéd Te a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait?

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz!

Új munkatársakat keresünk

barcsi gyártóüzemünkbe

Tejipari gépkezelő

                  munkakörbe.

Feladatok

  • Késztermékek előállítása a technológiai utasításoknak megfelelően
  • Munkafolyamatok figyelemmel kísérése, az előírások betartása
  • Dokumentáció naprakész vezetése
  • Higiéniai takarítási munkák elvégzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Több műszakos munkavégzés vállalása
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Pályakezdőket is várunk!
  • Stabil, 3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
  • Felelősségteljes és hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, teljesítmény bónusz, dolgozói biztosítás, ingyenes buszjárat, bejárási támogatás, év végi jutalom
  • Azonnali munkakezdés
  • A törvényi előírásoknak megfelelően: bejelentett munkahely, 30% műszakpótlék, munkaruha, védőeszköz biztosítása

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével.

Barcs