Tejtermékgyártó betanított munkatárs (Hajdúböszörmény)

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója,

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres

Kőröstej Csoport

új munkatársat keres

hajdúböszörményi telephelyére

Tejtermékgyártó betanított
munkatárs

pozícióba.

Feladatok

  • Késztermék előállítása a technológiai utasításoknak megfelelően
  • Alapanyagok és termékek rakodása
  • Munkafolyamatok figyelemmel kísérése, az előírások betartása
  • Higiéniai takarítási munkák elvégzése

Elvárások

  • általános iskolai végzettség
  • Terhelhetőség, jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Megfelelő higiéniai szemlélet
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, teljesítmény bónusz, év végi jutalom, egyéb munkavállalói juttatások, kedvezmények
  • céges buszjárat vagy bejárási támogatás
  • Munkaidő: 2 műszakos, napi 12 órás munkarendben
  • A törvényi előírásoknak megfelelően: bejelentett munkahely, 30% műszakpótlék, munkaruha, védőeszköz biztosítása
  • Munkába állás: folyamatosan

Munkavégzés helye

4220 Hajdúböszörmény, Külső-Hadházi út 20.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével.

Hajdúböszörmény