Tejtermékgyártó munkatársakat keresünk (Hajdúböszörmény)

A hirdetés már lejárt!

Tejtermékgyártó munkatársakat keresünk

Feladatok

  • Termékek legyártása a gyártási és műszakvezetői utasításoknak megfelelően
  • Gépek kezelése
  • Kézi anyagmozgatási feladatok elvégzése
  • Munkakörnyezet tisztán tartása
  • Élelmiszerbiztonságra vonatkozó szabályok betartása

Elvárások

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha

  • Min. 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel, előny, ha szakirányú középfokú végzettséged van
  • Hasonló területen, termelőüzemben szereztél munkatapasztalatot
  • Megbízható, pontos, precíz munkát szeretsz végezni
  • Szereted a műszakos munkarend ritmusát, a két műszakos, 12 órás munkarendet.

Amit kínálunk

  • Te vagy az, akivel dolgozni szeretnének, ha

Leírás

Megemelt bérek, bővülő juttatások! Szeretnél az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni? Szívesen lennél részese a kedvelt Hajdú parenyica, joghurtsajt és grillsajtok sikereinek? Kiszámítható, hosszú távú munkát keresel motiváló juttatási csomaggal?

Ha válaszod „igen”, akkor jelentkezz Megbízónk hajdúböszörményi gyártóüzemébe!

Növekedésük támogatásához keresnek új csapattagokat termelési területen tejtermékgyártó munkatársakat.

Munkavégzés helye

Hajdúböszörmény