Telefonos értékesítés támogató munkatárs (Budapest)

Újbuda szívében működő ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Telefonos értékesítés támogató munkatárs

Elvárások:

Határozott, talpraesett, kitartó vagy és magabiztosan kommunikálsz?, , Szeretnél kiszámítható jövedelmet és bónuszokat, valamint rugalmasan alakítható munkaidőt?, , Szívesen támogatnád munkáddal az Otthon Centrum Bicskei utcai irodájának ingatlan és hitelközvetítő csapatát?, , Csatlakozz hozzánk és LEGYÉL A CSAPATUNK "HIDEGHÍVÓJA" és egyben az egyik legfontosabb tagja!

Előnyt jelent:

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel és könnyen megtalálod a hangot az emberekkel, Van telefonos értékesítésben vagy hideghívásban szerzett tapasztalatod, Jó a probléma felismerő és megoldó képességed, Magabiztosan kezeled a számítógépet, Alkalmas vagy önálló munkavégzésre

Feladatok:

Telefonos kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel, Szűrt listából kimenő hívások indítása, időpontok egyeztetése, Feladathoz tartozó adminisztráció elkészítése, Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás telefonon és e-mailen

Amit kínálunk:

Hosszútávú, stabil lehetőséget biztosítunk, akár azonnali kezdéssel, Kiszámítható jövedelmet és teljesítmény alapú plusz juttatásokat adunk, Szívesen látunk modern irodánkban, de akár otthonról is dolgozhatsz, A munkához szükséges eszközöket biztosítjuk, Teljes és részmunkaidőben is tudunk együttműködni, Fiatalos, lendületes és sikeres csapatunk fontos tagja leszel, számítunk a munkádra, , Ha szimpatikus amit olvastál, ne habozz!, Itt az idő, hogy csatlakozz a többszörösen díjnyertes csapathoz!

Budapest