Telefonos értékesítés támogató munkatárs (Budapest)

Újbuda szívében működő ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Telefonos értékesítés támogató munkatárs

Elvárások:

Határozott, talpraesett, kitartó vagy és magabiztosan kommunikálsz?,

, Szeretnél kiszámítható jövedelmet és bónuszokat, valamint rugalmasan alakítható munkaidőt?,

, Szívesen támogatnád munkáddal az Otthon Centrum Bicskei utcai irodájának ingatlan és hitelközvetítő csapatát?,

, Csatlakozz hozzánk és LEGYÉL A CSAPATUNK "HIDEGHÍVÓJA" és egyben az egyik legfontosabb tagja!

Előnyt jelent:

  • Telefonos kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel.,
  • Szűrt listából kimenő hívások indítása, időpontok egyeztetése.,
  • Feladathoz tartozó adminisztráció elkészítése.,
  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás telefonon és e-mailen.

Feladatok:

  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel és könnyen megtalálod a hangot az emberekkel.,
  • Van telefonos értékesítésben vagy hideghívásban szerzett tapasztalatod.,
  • Jó a probléma felismerő és megoldó képességed.,
  • Magabiztosan kezeled a számítógépet.,
  • Alkalmas vagy önálló munkavégzésre.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil lehetőséget biztosítunk, akár azonnali kezdéssel.,
  • Kiszámítható jövedelmet és teljesítmény alapú plusz juttatásokat adunk,,
  • Szívesen látunk modern irodánkban, de akár otthonról is dolgozhatsz.,
  • A munkához szükséges eszközöket biztosítjuk.,
  • Teljes és részmunkaidőben is tudunk együttműködni.,
  • Fiatalos, lendületes és sikeres csapatunk fontos tagja leszel, számítunk a munkádra.,

, Ha szimpatikus amit olvastál, ne habozz!, Itt az idő, hogy csatlakozz a többszörösen díjnyertes csapathoz!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest