Telefonos értékesítési munkatárs (Budapest)

Telefonos értékesítési munkatárs

Feladatok:

  • hiteltermékek, pénzügyi szolgáltatások értékesítése telefonon
  • az ügyfelek hiteligényeinek felmérése, ajánlattétel, tanácsadás
  • keresztértékesítés
  • tájékoztatás a Cofidis termékeivel, a hitelnyújtás folyamatával, felépítésével kapcsolatos kérdésekben
  • válaszadás a felmerült kérdésekre, megoldás keresése a problémára
  • a fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • pénzintézetnél szerzett tapasztalat
  • határozott fellépés, átlagon felüli kommunikációs készség
  • értékesítési beállítódás, szemlélet
  • önálló és igényes munkavégzés
  • ügyfélközpontúság

Miért jó nálunk dolgozni?

  • nyitott, emberközeli légkör
  • rugalmas munkaidő és próbaidő után home office lehetőség
  • versenyképes fizetés és széleskörű juttatási csomag
  • lehetőség a fejlődésre
  • díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház
  • támogató, segítőkész kollégák

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest XIII. kerület
  • Teljes munkaidő

Budapest