Telefonos értékesítő (Nyíregyháza)

Csatlakozz csapatunkhoz Te is!

A hirdetés már lejárt!

Szia! Örülök, hogy megtaláltad csapatunkat. Vonz a divat, az elegáns ruhák, fiatal pozitív gondolkodású munkatársak? A változatos munka felpörget? Jó csapatban, családias környezetben szeretnél dolgozni? Itt a kollégák egymást segítik, hogy jobbak legyenek. Pályakezdő fiatalok egyaránt versenyben, hiszen valahol el kell kezdeni nem?

Feladataid:

  • Új ügyfeleket fogsz felkeresni, személyes tárgyalásra időpontot egyeztetni velük
  • Meglévő, visszajáró ügyfeleinkkel kapcsolatot tartasz
  • Adminisztrációs feladataid is lesznek a telefonhívásaidhoz kapcsolódóan

Elvárásaink:

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Szeress csapatban dolgozni
  • Légy proaktív

Kifejezetten előny:

  • Műszaki érdeklődés
  • Számítógép és irodai programok felhasználói szintű ismerete

Amit mi kínálunk:

  • Családias és támogató légkör
  • Modern eszközök, letisztult iroda
  • Magas alapjutalék
  • Teljes munkaidő
  • Tanulás, fejlődés, előrelépés
  • Csapatépítő programok

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza vagy Debrecen

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, küldd el fényképes önéletrajzod!

Várjuk jelentkezésed!

Munkabér

  • nettó  300 000 - 500 000  Ft  / hó
Nyíregyháza