Telefonos értékesítő (piacvezető tartalom-szolgáltatással) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyar tulajdonú, budapesti székhelyű gazdasági szakkiadó megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Telefonos értékesítő (piacvezető tartalom-szolgáltatással)

Elvárások:

  • Legalább 1 év értékesítői tapasztalat,
  • Jó kommunikáció, érdeklődő, nyitott személyiség,
  • Középiskola,
  • Számítógépes alapismeretek,
  • Személyes motiváció egy kiemelkedő bérezésre,
  • Fejlődőképesség megfelelő háttér mellett,,
  • Igény arra, hogy a gazdaság különböző területeit megismerve szaktanácsadóvá váljon leendő munkatársunk,
  • Tanácsadói, értékesítő szemlélet.

Előnyt jelent:

  • Telemarketing, telesales tapasztalat,
  • Aki már kipróbálta a telemarketinget, de nem a megfelelő helyen,
  • Akin látjuk azt, hogy egy családias környezetben szívesen csatlakozik egy olyan csapathoz, ahol folyamatosan támogatják.

Feladatok:

  • A szakkiadó szolgáltatásainak telefonon történő értékesítése új és meglévő ügyfelek részére (nem magánszemélyeknek!),
  • A meglévő és leendő ügyfelek igényeinek felmérése, megfelelő tájékoztatása,
  • Ügyfelek megtartása, prémium szolgáltatások bemutatása.,

, Megbízóról:,

2005-ben alakult. Átfogó ismerettel és több éves tapasztalattal rendelkezünk a hazai és a nemzetközi szakkönyvkiadásban, oktatásban és gazdasági tanácsadásban., 300 szakértő és 100 főmunkatárs szolgálja ki több mint 30.000 ügyfelünket, biztosítva a szilárd szakmai tudásbázist., - Több mint 20 folyamatosan frissülő szakkönyv, több mint 30 havi rendszerességgel megjelenő szakfolyóirat, 15 féle online tudástár; online adminisztrációs és dokumentumkezelő rendszerek, - Több mint 100 képzés, továbbképzés évente, több mint 12 ezer résztvevő, - Több mint 20 országos szakmai konferencia évente, több mint 15 ezer látogató., , Hiszünk a közvetlen kapcsolat erejében, az azonnal feltehető kérdések és válaszok jelentőségében, a beszélgetés hasznosságában. Ezért döntöttünk a telefonos kapcsolattartás mellett., Kiadványainkat és szolgáltatásainkat telefonos értékesítőink közvetítik call centereinkből.

Amit kínálunk:

  • Alapfizetés + versenyképes teljesítményarányos bérezés + negyedéves prémium,
  • A nálunk ledolgozott évek számával arányos prémiumnövekedés,
  • Kiváló munkakörülmények,
  • Lendületes, összeszokott, vegyes korosztályú csapat,
  • Stabil háttér, piacvezető szolgáltatás,
  • Megbecsülés, hosszú távú együttműködés,
  • Rendszeres szakmai továbbképzés,
  • Változatos, sokrétű feladat,
  • 6 vagy 8 órás munkaidő, indokolt esetben részben home office,
  • Egyéni és csapat motiváció, gyümölcsnap, közös kávézások, sportolási lehetőség.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest