Telefonos közvéleménykutató (Szolnok)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A KÓD Piac-, Vélemény- és Médiakutató Kft. két és fél évtizedes múlttal rendelkező professzionális piackutató cég, mely 1995-ben alakult meg. A cég kutatási tevékenysége a gazdaság számos ágazatára kiterjed. Partnereik között telekommunikációs és internetszolgáltatató cégek, bankok, minisztériumok, önkormányzatok, reklámügynökségek és közművek mellett gyógyszeripari vállalat is található.

Telefonos közvéleménykutató

Feladatok

  • Telefonos közvéleménykutatás
  • Meglévő adatbázisokban szereplők telefonos felkeresése
  • Adminisztrációs feldatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Alapszintű informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Monotonitástűrés

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 10:00-18:00 között
  • Napi 4 vagy 6 órában
  • Heti minimum 12 óra vállalása
  • Home office lehetőség nincsen
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.600 Ft/óra diákbér
  • 15:00 és 18:00 óra között bruttó 1.800 Ft/ óra diákbér
  • Ha még nem töltötted be a 25. életévedet, szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred megegyezik a bruttóval
  • Támogató csapat
  • Alkalmi bónuszra lehetőség

Előnyök

  • Call center tapasztalat

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok