Telefonos operátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Europ Assistance több mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. Munkavállalói az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és az elkötelezettség jegyében gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni csapatuknak, most jelentkezhetsz!

Telefonos operátor

Feladatok

  • Telefonos segítségnyújtás az ügyfelek számára
  • Felmerülő káresemények felvétele, problémák megoldása
  • Ezekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfél- és vendégorientált hozzáállás

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 06:30-23:00 között napi 4-6-8 órában
  • Mivel a cég 0-24-ben elérhető az ügyfelek számára, így fontos, hogy tudj vállalni:
    • Havi 2-3 éjszakai műszakot
    • Havi 2-3 hétvégi munkanapot
  • Előre egyeztetett beosztás alapján
  • Havi minimum 90-95 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bérezés:
    • Alapbér br. 1900 Ft/óra
    • Műszakpótlék 18:00-6:00 között: +30%, ünnepnapokon: +100%
  • 25 év alatt SZJA mentességben részesülsz
  • Hosszú távon, önálló munkavégzés esetén lehetőség van alkalmi jelleggel otthoni munkavégzésre
  • Előrelépési lehetőségek
  • Tréningeken való részvétel
  • Céges rendezvényeken való részvétel
  • Betanuláshoz szükséges mentor biztosítása
  • Gyümölcsnap/fagyinap
  • Szezonális ajándékok

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest