Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját.

 Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk.

 A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

 Csapatunkba keressük kollégánkat

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

pozícióba

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Bejövő hívások, e-mailek fogadása, ügyfelek udvarias tájékoztatása,
  • Kimenő hívás indítása meglévő ügyfélkör számára,
  • Az érdeklődők kérdéseinek magas színvonalon történő megválaszolása,
  • Ügyfél reklamációk fogadása és regisztrálása,
  • Felmérések, visszahívások kezdeményezése,
  • Adminisztratív, regisztrációs tevékenységek (adatrögzítés, adatmódosítás) elvégzése.

Amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:

  • Csapatszellem
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó együttműködési készség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Word, Excel)
  • Előny, de nem feltétel hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Előny, ha jól kommunikálsz angol nyelven szóban és írásban

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Bejelentett foglalkoztatás
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat

Munkavégzés helye:
METRO Kelet-Pest (M3)
1152 Budapest, Városkapu u. 9.

Céges buszjáratot biztosítunk!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed, amelyhez kérjük csatold szakmai önéletrajzod magyar nyelven!

Budapest