Telemarketinges munkatárs (Budapest)

Telemarketinges munkatárs

Online kereskedelemmel foglalkozó cég keres munkatársat az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok

  • Potenciális ügyfelek telefonos felkeresése
  • Üzletkötés, szerződéskötés
  • Adminisztratív feladatok
  • Meglévő ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Szolgáltatásértékesítés
  • Árajánlatok elkészítése
  • Prezentációk kezelése, elkészítése

Elvárások

  • Hideg / meleg hívásokban tapasztalat
  • Értékesítésében igazolt eredményesség
  • Kiváló kommunikációs készség, tárgyalási készség és tárgyalási tapasztalat
  • Kezdeményezőképesség, előrelátó gondolkodásmód
  • Gyors, hatékony problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • Magas szintű számítógépes ismeret

Előnyök

  • Saját portfólió / saját partner hálózat
  • Más közösségi vásárlással (kuponos) cégnél szerzett tapasztalat
  • Német, angol vagy orosz nyelvtudás
  • CRM rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely
  • Versenyképes fizetési csomag (fix + jutalék)
  • Munkavégzéshez szükséges számítógép és mobiltelefon
  • Lehetőség a fejlődésre
  • Fiatal csapat, belvárosi iroda
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük regisztráljon teljes körűen a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest