Telephelyvezető (Budapest)

Munkatársat keresünk

Telephelyvezető

pozícióba.

Cég információ

Cégünk több mint 30 éve a magyar építőipar jól ismert és elismert szereplője. A cég egyedi acélszerkezetek gyártására jött létre, mely a piaci viszonyoknak való jobb megfelelés érdekében bővült építőipari kivitelezéssel. Építőipar keretében főként csarnok épületek, valamint a hozzá tartozó kiszolgáló létesítmények, utak, közművek generál kivitelezésével foglalkozik cégünk. A vállalat központja Debrecenben található, míg alirodánk Budapesten is működik.

Jelenleg budapesti csapatunkba keresünk Telephelyvezető kollégát. A munkavégzés Budapesten és környékén történik. Telephelyünk Csepelen található.

Feladatok:

- a rábízott fizikai állomány és terület pontos működésének felelős biztosítása

- munkafolyamatok ellenőrzése, értékelése, fejlesztése

- fizikai munkavállalói állomány irányítása

- szállítmányozás követése

- sofőrök elszámoltatása

- GPS követése

- jelentések készítése cégvezetés felé

Elvárások:

- Érettségi

- B kategóriás jogosítvány

- fizikai állomány irányításában szerzett széleskörű gyakorlat

- logisztikai/raktározási/szállítmányozási területen szerzett több éves vezetői tapasztalat

- fejlesztő, logikus, reális és felelősségteljes gondolkodásmód

- határozott, következetes személyiség

Amit, kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag, bejelentett munkaviszonyban

- Céges autó mobiltelefon, laptop használati lehetőség

- Étkezési támogatás

- Bejárási hozzájárulás

Munkavégzés helye:

Budapest, Zsák Hugó utca

Telefonszám: +36 30 011 6766

Budapest