Telephelyvezető - Bruttó bér 700.000 HUF (Veszprém megye)

Megbízónk 100%-ig magyar tulajdonú, Veszprém megyében két székhellyel is rendelkező cég, több mint 50 éves múlttal. Fő profiljuk az acélszerkezetek, hegesztett gépalkatrészek és egyedi gépek gyártása különböző ipari felhasználási területekre.

Az alábbi munkakörbe keresünk új kollégákat:

Telephelyvezető

Feladatok

  • 40-45 fős hegesztett acélszerkezeteket gyártó üzem irányítása
  • A termelés megszervezése, a dolgozók munkájának irányítása, annak érdekében, hogy a termelés mennyiségileg és minőségileg kifogástalanul, határidőre elkészüljön
  • A termelés feltételeinek ellenőrzése, termelési akadályok feltárása, intézkedés vagy javaslattétel azok elhárítására
  • Gyártási folyamatok nyomon követése, javaslattétel a folyamatok javítására, egyszerűsítésére
  • Kiemelten fontos feladat a vevő orientált és proaktív kommunikáció megvalósítása
  • Alapanyag felhasználások szakszerű tervezése, hulladékok, selejtek visszaszorítása
  • A telephely egész területére vonatkozó rend, vagyonvédelmi és állagmegőrzési felújítások, karbantartási feladatok koordinálása
  • A termelési hatékonyság heti szintű nyomon követése, szükség esetén a megfelelő intézkedések gyors és hathatós megvalósítása az élőmunka hatékonyságának növelése érdekében
  • Közreműködés a minőségi reklamációk ellenintézkedéseinek kidolgozásában és azok megvalósításában
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, kockázatbecslési, katasztrófavédelmi előírások koordinálása, azok betartatása, kapcsolódó feladatok felügyelete, kapcsolattartás ezen feladatok elvégzésével megbízott személlyel, társasággal

Elvárások

  • Min. Középfokú műszaki végzettség
  • Fémipar (fémipari technológiák, fémmegmunkálás) területén megszerzett min. 3 éves tapasztalat, min. 3 éves vezetői gyakorlat ipari környezetben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, MS Office (Word, Excel, Outlook)

Szükséges készségek:

  • Elhivatottság, önálló döntéshozatali készség, határozott fellépés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, hatékony stresszkezelés
  • Érdeklődő, fogékony az újra, proaktív személyiség

Előnyök

  • ABAS/SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Felsőfokú végzettség, német nyelvtudás
  • Devecser közeli lakhely

Amit kínálunk

  • 100%-ban bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt útiköltség térítés
  • Ingyenes magán egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Távolról érkező kollégáknak igény szerint ingyenes szállást vagy lakhatási támogatást biztosítanak

Munkavégzés helye

  • Veszprém megye, Devecser

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva lehet.