Telepvezető (Bács-Kiskun vármegye)

Az Észak-Bácskai Baromfi Kft. Bács-Kiskun vármegyében működő baromfitelepére

TELEPVEZETŐT

keres.

Feladatok

  • A baromfinevelés teljes folyamatának irányítása.
  • Telephelyi napi munkafolyamatok kiosztása, munkák elvégzésének ellenőrzése, telephely működésének irányítása.
  • Telepi munkavégzés kialakítása és közvetlen irányítása. Telepre specializált baromfinevelési technológia kialakítása, az ide vonatkozó irányelvek, szabályok betartatása.
  • Kapcsolattartás a központi irányítással, hatóságokkal, közigazgatási szervekkel.
  • Telephelyhez kapcsolódó berendezések üzemeltetésének felügyelete.

Elvárások

  • Felsőfokú mezőgazdasági, állattenyésztő végzettséged van;
  • Felhasználói szintű MS Office programok ismeretével rendelkezel (Word, Excel);
  • B kategóriás gépjárművezetői engedélyed van;
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, önállóság jellemez;
  • Jó szervező és problémamegoldó készséggel rendelkezel;
  • Rugalmas hozzáállás jellemez.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Bács-Kiskun vármegyei lakóhely;
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismeret.

Amit kínálunk

  • Szakmai irányítás;
  • Hosszútávú, megbízható, stabil munkahely;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Szakmai előmenetel;
  • Céges gépjármű, laptop és mobiltelefon;
  • Cafetéria;
  • Havi élelmiszercsomag;
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat.