Telesales representative - home office (Igal)

Superbrands díjas partnerünkhöz keressük leendő telesales representative kollégáját, aki teljesen home office-ban dolgozhat. Ha szeretnéd az otthon kényelmét kihasználni, akkor olvasd el a hirdetést, mert neked szól!

Telesales representative - home office

Feladatok

  • kb. 400 meglévő B2B ügyfél telefonos megkeresése, rendelések indukálása
  • elégedettségük növelése, továbbá havi forgalmi szám növelése
  • promóciók, termékek bemutatása, meglévő ügyfelek igényeinek felmérése
  • a cég szolgáltatásáról visszajelzés kérése
  • értékesítési tervek és célok elérése
  • aktív kapcsolattartás a társosztályokkal
  • eredmények riportolása

Követelmények

  • minimum középfokú végzettség
  • releváns tapasztalat a telefonos értékesítés területén
  • magas szintű MS Office – kiemelten EXCEL - programok ismerete
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • monotonitástűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • agilis csapat
  • támogató környezet
  • home office - alkalmanként igali jelenléttel
  • versenyképes juttatási csomag piacképes alapbérrel és havi teljesítménybónusszal
  • cafeteria juttatás havi rendszerességgel
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon, stb.)

Munkavégzés helye

Igal

Igal