Tender Specialista (Budapest)

Tender Specialista

Az Ön új cége:

Ügyfelünk a magyar egészségügyi piac meghatározó szereplője. Disztribútorként a legjobb minőségű eszközökkel szolgálják ki a kórházakat.

Az új tenderr specialista feladatai lesznek:

  • Folyamatos hirdetményfigyelés
  • Közbeszerzési és beszerzési eljárások önálló lebonyolítása és koordinálása ajánlattevői oldalon
  • Közbeszerzéshez és beszerzéshez kapcsolódó belső dokumentumok előkészítése, nyilvántartások precíz vezetése, dokumentálás, belső riportálás, adatszolgáltatás
  • Jogszabályi változások folyamatos nyomon követése
  • EKR rendszer önálló kezelése
  • Közbeszerzési eljárások iktatása
  • Forgalmazott termékekhez kapcsolódó tanúsítványok és gyártói dokumentumok kezelése, fordítása
  • Egyéb beszerzésekhez kapcsolódó árajánlatok, szerződések előkészítése, dokumentálása, nyomon követése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Egyéb irodai adminisztratív feladatok ellátása

Amire szüksége lesz a sikerhez:

  • Közbeszerzési referens vagy felsőfokú közbeszerzési végzettség
  • Közbeszerzési területen szerzett tapasztalat
  • MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismeret
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Ajánlattatevői oldalon közbeszerzési eljárások önálló lebonyolításában szerzett min. 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Orvostechnikai eszközök területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Szükséges készségek:

  • Megbízhatóság
  • Gyors, ám pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervezőkészség
  • Jó együttműködési készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Multitasking képesség
  • Nagy munkabírás, kitartás
  • Stressztűrő képesség
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Felelősségtudat
  • Hatékony problémamegoldó készség, kreativitás

Amire partnerünktől számíthat:

  • Stabil hátterű vállalatcsoport
  • Összetartó, családias légkör
  • Szakmai képzések, tréningek

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

    Budapest