Tengeri/Légi Szállítmányozó (Vecsés)

Partnerünk egy globálisan ismert, nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég. A vállalat különösen nagy hangsúlyt fordít arra, hogy magas színvonalú szolgáltatásokat nyújtson ügyfeleinek mind a tengeri, közúti, vasúti és légi szállítmányozás területén. Jelenleg Tengeri/Légi Szállítmányozó munkakörbe keresünk új kollégát csapatukba.

Tengeri/Légi Szállítmányozó

Feladatok

Feladataid lesznek:

  • Tengeri/Légi és szárazföldi fuvarozás import- és export rendeléseinek kezelése,tenderfeladatok ellátása,árazása
  • Szállítmányok koordinálása szárazföldön és tengeren, a meglévő ügyfelek maximális elégedettségének elérése és fenntartása
  • Szállítási szolgáltatások beszerzése, valamint kapcsolattartás a megbízókkal, alvállalkozókkal, külföldi szállítmányozókkal, fuvarozókkal
  • Meglévő konténerek/küldemények kezelése
  • Munkád adminisztrációja digitális, webalapú konténer- és árufuvarozási szoftvereken keresztül
  • Támogatás a kapcsolódó bejövő számlák továbbításában
  • A jelenlegi kereskedelmi partnerek és alvállalkozók számának bővítése

Követelmények

  • minimum 3 év munkatapasztalat (szállítmányozással kapcsolatos)
  • nemzetközi tengeri vagy légi árufuvarozásban szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • jó kommunikációs és együttműködési készség
  • precíz és pontos munkavégzés
  • önállóság, talpraesettség
  • problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil szakmai háttér
  • Nemzetközi környezet
  • Összetartó, tamogató csapat
  • Versenyképes alapbér és extra juttatási csomag
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Vecsés

Vecsés