Terápiás/szociális munkatársat keresünk (Budapest)

Terápiás/szociális munkatársat keresünk

Feladatok

  • az idősek otthonában és nappali ellátásban részt vevők mentálhigiénés gondozása egyéni és csoportos formában,
  • napi foglalkoztatások szervezése,
  • időszakos rendezvények, kirándulások, összejövetelek megszervezése, lebonyolítása,
  • kapcsolattartás a hozzátartozókkal, segítő szakemberekkel.

Elvárások

  • a Szakmai rendeletnek megfelelő végzettség:
    • szociális munkás, szociálpedagógus, egészségügyi szociális munkás, szociálpolitikus, okleveles rekreációszervező és egészségfejlesztő, okleveles rehabilitációs szakember, diakónus, mentálhigiénikus, okleveles teológus, pasztorális tanácsadó, viselkedéselemző, pszichológus, szociális asszisztens, mentálhigiénés asszisztens, szociokulturális animátor.
  • ápolt, szolid megjelenés, a munkaadó értékrendjének elfogadása,
  • együttműködési készség,
  • büntetlen előélet.

Előnyök

  • Idősellátásban szerzett szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk

  • hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség,
  • kihívást jelentő változatos munka,
  • szakmai fejlődés, továbbképzések támogatása,
  • emberséges munkakörnyezet,
  • cafeteria.

Leírás

Megbízónk egyházi szociális intézmény fenntartásában működik. Az integrált intézmény idősotthoni ellátást nyújt 265 főnek és napközbeni ellátást 10 fő részére. Intézményük keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idősellátást biztosít a fővárosban.

A katolikus intézmény terápiás/szociális munkatársat keres teljes munkaidőben, az időskorúak nappali ellátásába.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest