Teraszburkolat és kerítés telepítő munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Teraszburkolat és kerítés telepítő munkatársat keresünk

Feladatok

  • WPC teraszburkolatok lerakása,
  • WPC kerítések építése.

Elvárások

  • jártasság WPC-vel vagy fával történő munkavégzésben,
  • gyakorlatiasság,
  • mobilitás Budapesten és környékén, valamint a balatoni régióban,
  • pontos, megbízható személyiség.

Amit kínálunk

  • stabil, teljes munkaidős foglalkoztatás,
  • változatos munkakör, kreatív feladatok,
  • versenyképes, fix jövedelem.

Leírás

Megbízónk kerítések fémszerkezetének, illetve teraszburkolatok acél alátétrendszerének gyártásához keresi leendő kollegáikat a tököli Airport Ipari Park területén működő üzemébe. Cégük elsősorban WPC (azaz fa-műanyag kompozit) elemek forgalmazásával foglalkozik, ezek telepítéséhez gyártják acélszerkezeteiket.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest