Termék igazgató / területi képviselő (Gödöllő)

25 éves múltra visszatekintő gödöllői bázisú orvosdiagnosztikai cég megbízásából Klinikai Labor Diagnosztikai termékek forgalmazására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Termék igazgató / területi képviselő

Elvárások:

Szakirányú végzettség (biológus, orvos, vegyész, analitikus), Angol társalgási szintű nyelvtudás, B kategóriás gépjárművezetői engedély, Számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint), Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés, Jó problémamegoldó készség, Min. 1 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

Klinikai diagnosztikai ismeret, Felsőfokú szakirányú végzettség (biológus, orvos, vegyész, analitikus), Klinikai labor tapasztalat

Feladatok:

Elsődlegesen vér, vizelet diagnosztika termékek kereskedelmi képviselete, Klinikai labor diagnosztikai termékek kereskedelmi képviselete, Új ügyfelek felderítése, Folyamatos vevőlátogatás, Konferencián való részvétel, Marketing stratégia felállítás, Összefoglalók, statisztikák készítése

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, Fejlődési lehetőségek, Dinamikus, összeszokott csapat, Rendszeres külföldi szakmai továbbképzések, Vállalati autó, Kulturált, modern munkakörnyezet, , Megbízóról:, Multinacionális piacvezető cégek kizárólagos képviseletét látja el. Kereskedelmi vonalra keresünk kollégákat, akik megfelelő szakmai elvárásoknak megfelelően tudják a termékeinket vevőinkkel megismertetni.

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Gödöllő