TERMÉK MÉRNÖK - Új termék bevezetés, továbbfejlesztés (Fejér megye)

Megbízónk globális autóipari fejlesztő és gyártó csoport, termékcsoportjában világszerte az elsők között van. Kiváló minőségű innovatív termékeivel nagyban hozzájárul, hogy a legnagyobb autógyárak tökéletes járműveket gyárthassanak termékei felhasználásával. Világszerte 200 telephelyén folyó gyártást több fejlesztési központja támogatja, biztosítva ezzel nemzetözi vevőkörének gyors, és magas színvonalú kiszolgálását. A növekvő fejlesztési és gyártási  feladatok sikeres teljesítéséhez keresünk elhivatott szakembert a regionális fejlesztési központ szervezetébe, a csoport Fejér megyében működő gyárában történő kihelyezett munkavégzéssel, az alábbi munkakörbe:

TERMÉK MÉRNÖK - Új termék bevezetés, továbbfejlesztés

Feladatok

  • A regionális fejlesztési központ munaktársaként a gyártóvállalathoz kihelyezett feladatkörben koordinálja és megvalósítja a termékek fejlesztésével és módosításával kapcsolatos feladatokat
  • A gyártási programban szereplő vagy bevezetési fázisban lévő termékek módosítása vagy újratervezése az anyagfelhasználás, gyártási kihozatal és a gyártási folymat költségének csökkentése érdekében
  • Termékváltoztatások koordinálása és megvalósítása a futó termékbevezetési projektekben (a vevői igények és a termékvalidáció eredményeinek figyelembe vételével)
  • Koordinálja és végrehajtja az alapanyag, alkatrész beszállítókkal együttműködésben az igényelt technikai változtatásokat
  • A termékeltérések elemzése és a konstrukciós és gyártási folyamat módosítások meghatározása és vevővel egyeztetett végrehajtása
  • A fejlesztési központ képviseletében felelős kapcsolattartó a gyár minőségbiztosítási, mérnökségi, gyártási, beszerzési szervezete és a nemzetközi fejlesztési projekt team-ek között
  • A termékek évenkénti újraminősítéséhez kapcsolódó tesztelési folyamatok koordinálása és megvalósítása

Elvárások

  • Mérnöki végzettség, ideálisan gépészmérnök Bsc, MSc
  • CAD design szoftver ismerete preferáltan Catia vagy NX
  • Angol nyelvtudás
  • Hang- és vibráció mechanikai alapismeretek, rezgések, hangjelenségek elemzésének támogatása
  • Mérési adatok statisztikai elemzésének ismerete
  • Strukturált probléma megközelítés és a hatékony probléma megoldás képessége
  • Külföldi utazások vállalása a nemzetközi fejlesztő központba, vevőkhöz és beszállítókhoz

Amit megbízónk nyújt

  • Vonzó javadalmazási csomag: versenyképes alapfizetés, prémium, bejárási támogatás, cafeteria
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉK MÉRNÖK - Új termék bevezetés, továbbfejlesztés, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678